Szukasz inspiracji? Potrzebujesz pomocy przy urządzaniu mieszkania? Potrzebujesz motywacji? Witaj! Trafiłaś we właściwe miejsce!  

Nazywam się Wioleta Kelly, jestem stylistką wnętrz, a to, co wyróżnia mnie od tysięcy innych blogerów, to chęć niesienia pomocy i dzielenia się moją wiedzą. Moim celem jest uratowanie świata... pokój po pokoju.

Chcę sprawić, abyś zakochała się w swoich wnętrzach, a czytanie InteriorsPL ma Ci w tym pomóc. Wierzę, że nie trzeba wydawać niebotycznych sum, aby urządzić wspaniały dom, dlatego wszystkie moje posty, pomysły na DIY (z ang. zrób to sam) oraz porady podpowiadają, jak to zrobić. Prowadzę dwie serię postów: Friday's Decor Doctor, gdzie raz w tygodniu, zupełnie za darmo urządzam moich czytelników oraz Szkołę Pięknego Wnętrza, gdzie uczę podstaw dekorowania. Cel jest ambitny, ponieważ chcę pomóc jak największej ilości osób! To możesz być Ty, dlatego nie zwlekaj i napisz do mnie maila: R_okoko20@yahoo.com

Jeśli lubisz czytać moje posty, możesz je subskrybować przez Bloglovin', który znajdziesz w menu po prawej stronie bloga.

Chcesz się dowiedzieć o mnie czegoś więcej? Zajrzyj tutaj.

Edyta Pawłowicz:

'O wyjątkowości jej projektów decyduje dusza zaklęta w dodatkach i wyobraźnia, która podsuwa nietuzinkowe pomysły. Bezkompromisowe wyczucie stylu owocuje niebanalnymi efektami. Do jej wnętrz warto zaglądać, choćby przez dziurkę od klucza, intrygująco zachęcają do tego, żeby zajrzeć do każdego zakamarka. Pojęcie nudy w jej wnętrzach – nie istnieje – każde pomieszczenie urządza inaczej ale wszystko płynnie się uzupełnia.'- tak o jej projektach napisała niedawno Redaktor Prowadząca  Wydawnictwa DOBRY DOM - Dominika Wiewiórska.

Od wielu lat obserwuje i analizuje światowe trendy wnętrzarskie oraz rozwój polskiego wzornictwa . Zwraca uwagę na rozwiązania, które wyrażają osobowość właścicieli i są odporne na przemijające trendy. W jej portfolio znajdują się zarówno  niebanalnie urządzone mieszkania, oryginalne domy, jak i nagradzane najwyższymi nagrodami  stoiska na targach wnętrzarskich.  Duże  sukcesy odnosi w home staggingu ale również w aranżacji sklepów i wystaw sklepowych. To również florystka zafascynowana sztuką i muzyką. Inspiracje czerpie z wybiegów i licznych podróży… Jednak rodzina jest jej największą pasją, inspiracją i prawdziwą radością.

Napisz do Edyty: fusion_house@wp.pl. PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - projekt, zakup materiałów i towarów wraz z dostawą, realizacja - kompleksowo!

Chcesz przeczytać posty Edyty? Zajrzyj tutaj.

Te strony pisały o InteriorsPL:

Magazyn Ideal Home

Dom plus Dom

Apartament Therapy

Praktyczne i piękne

Po prostu piękne rzeczy

Czary z drewna

Dekornik

Blogi Wnętrzarskie

Kobieta Wie Lepiej

Design Your Life

Onet