Forum > Pierwsza?!

Brawo za pomysl z utworzeniem forum.
O ile duze problemy zasluguja na osobne artykuly jakies drobne mozna rozwiazac na forum.

Pozdrawiam
cze 11, 2013 | Registered Commentersjoanna
Hurrrra :) W końcu ktoś się odezwał na forum :)
Cieszę się, że pomysł Ci się spodobał. Mam nadzieję, że nie tylko Tobie :)
Ściskam! W.
cze 11, 2013 | Registered CommenterWioleta Kelly
Witam :)
Pomysl swietny z tym forum. To ja wykorzystam okazje i poprosze o rade. W moim salonie mam duuuze okno szer.385 cm, wysokie od sufitu do polowy wysokosci sciany,wiec cala sciana jest w polowie oknem. Mieszkam w wiezowcu bardzo wysoko i jak siedze na sofie to moge podziwiac jedynie niebo. Z rana slicznie sloneczko do nas zaglada . Na oknie mam zawieszone zaluzjie ,zeby nie tracic tego swiatla sa do 2/3spuszczone glownie dlatego,ze to jasne niebo razi w oczka glownie moje pociechy i zaslony po bokach. Problem w tym ,ze parapet okna jest takze duzy bo na 30cm glebokosci. Kombinowalam co by na nim postawic . Byly juz ksiazki,ramki,kwiatki i swieczki .Szukalam juz w sieci zdjec i katalogach . Pytam ludzi ale oni zgodnie jest dobrze i przesadzam. Ja za to jak wchodze do pokoju to cos mi nie gra na tym paraprcie i przesuwam i przestawiam i dostawiam i ciagle jest nie tak. Moze masz jakis pomysl. Juz nawet mialam przez miesiac pusty parapet zastanawialm sie co bym chciala tam widziec ale nie mam pomyslu. Teraz wymyslilam sobie jakis ornament ale nie chce znowy wydawac kasy na cos co bedzie nietrafione. Bede wdzieczna za wszelkie sugestie. Pozdarwiam.
cze 12, 2013 | Registered CommenterAlina Strzelecka
Alinko, prześlij mi na maila zdjęcia tego nieszczęsnego ;) okna. W ten sposób łatwiej mi będzie ocenić sytuację.
cze 12, 2013 | Registered CommenterWioleta Kelly