« Blog Tygodnia...z zupełnie innej beczki | Main | Kathleen DiPaolo »
czwartek
wrz222011

Zdjęcie tygodnia!

Jestem zwolenniczką białych pościeli, jednak w tej zakochałam się od pierwszego wejrzenia :) Wspaniale współgra z monochromatycznymi kolorami w pokoju, sprawiając, że łóżko stało się główną częścią wystroju sypialni, ma śliczne wzory, no i... jest zaprojektowana przez Jonathana Adlera ;)

Udanego weekendu! Ja wybywam poza miasto, aby naładować baterie w babskim towarzystwie (przedział wiekowy 2-33). Trzymajcie kciuki za ładną pogodę ;)

PrintView Printer Friendly Version

Reader Comments (1)

Posciel wyglada ladnie tylko tak na prawde to jest koldra i przescieradlo.Ja osobiscie nie lubie takich poscieli gdzie zamiast poszwy na koldre jest jedynie przescieradlo.Pozatym poszewki na poduszki nie maja zadnych zapiec. Na zdjeciu to wyglada ladnie( gdyz nie widac ujecia z boku) ale jest bardzo nie praktyczne. W czasie uzytkowania poduszki wychodza z poszewek a przescieradlo jest wiadomo w jakim stanie bo trudno spac na bacznosc. Kiedys nie mozna bylo dostac innych poscieli w Kanadzie i kupowalam 2 zmniany aby uszyc jedna porzadna. Do tej pory mam nie skonczone zalegle szycie 2 zmian poscieli.
Pozdrawiam

wrz 24, 2011 | Unregistered CommenterUla_k

PostPost a New Comment

Enter your information below to add a new comment.

My response is on my own website »
Author Email (optional):
Author URL (optional):
Post:
 
All HTML will be escaped. Hyperlinks will be created for URLs automatically.