« Kolory naszego domu #2 | Main | Blog Tygodnia! »
poniedziałek
lis142011

Coś za darmo!

Ciężko czasem znaleźć ładne i tanie plakaty (lub obrazki) do powieszenia na ścianie... Gdy po długich poszukiwaniach znajdujemy coś, co wpadło nam w oko, okazuje się, że cena powala z nóg :( Tu pojawia się InteriorsPL.com! Mam dla Was dzisiaj wspaniałą niespodziankę! Ponad 120 obrazków w PDF gotowych do zapisania na dysk, wydrukowania, oprawienia i powieszenia na ścianie!

Obrazki od górnej lewej strony: Cori Danti, Laura Amiss, Rachael Smith, Janice Jong

Wszystkie obrazki znajdziecie na Feed Your Soul - stronie poświęconej promowaniu sztuki w ciężkich czasach recesji. W każdy poniedziałek znajdziecie tam nowe, darmowe obrazki!

Takie ciekawostki znajdziecie tylko na InteriorsPL.com :)

PrintView Printer Friendly Version

Reader Comments (6)

Bardzo dziękuje już wybrałam 1 dla synka:)

lis 15, 2011 | Unregistered CommenterBeti

Wiooola!
Robisz świetną robotę :). Śledzę cały czas w utajeniu, bo te weryfikacje przy dodawaniu komentarzy trochę mnie zniechęcają...:)
Pozdrawiam!

lis 15, 2011 | Unregistered CommenterOlka

Fantastyczne! Wykorzystam, świetny pomysł! Pamiętam jeszcze Twoje zeszłoroczne renifery też zdaje się wynalezione w internecie i wydrukowane. Prezentowały się pięknie oprawione w ramki. Sama przeszukiwała kiedyś internet w poszukiwaniu gotowych do druku obrazków. Z mizernym skutkiem. A tu proszę, taka niespodzianka! Dziękuję:)

lis 15, 2011 | Unregistered Commentermartini
Obrazki są przeurocze! Dziękuję!
lis 15, 2011 | Unregistered CommenterMarta
Olu - właśnie pozbyłam się tych okropnych weryfikacji :) Dziękuję Ci za przypomnienie - miałam to zrobić już daaawno temu :) Od dzisiaj zostawianie komentarzy będzie przyjemnością, nie udręką - a to wszystko dzięki Tobie!
Beti - jestem bardzo ciekawa, który wybrałaś?
Martini - bardzo się cieszę, że spodobał Ci się mój post :) Postaram się znaleźć za jakiś czas więcej takich darmowych druków - specjalnie dla Ciebie :)
Beti - dziękuję :)
lis 15, 2011 | Registered CommenterWioleta Kelly
Dziękuję! :) Jestem z Tobą od samego początku, miałam radość trafić tu, kiedy na blogu było zaledwie kilka postów, ale teraz z pewnością będę częściej się udzielała!. Miłego dnia dziewczyny!:)
lis 16, 2011 | Unregistered CommenterOlka

PostPost a New Comment

Enter your information below to add a new comment.

My response is on my own website »
Author Email (optional):
Author URL (optional):
Post:
 
All HTML will be escaped. Hyperlinks will be created for URLs automatically.