« Co było, czego brakowało i co przyniesie przyszłość | Main | 8 najciekawszych projektów świątecznych »
wtorek
gru242013

Wesołych Świąt!

W przerwie pomiędzy pieczeniem, a gotowaniem udało mi się znaleźć chwilę na kawę. Korzystając z okazji pragnę życzyć Wam wesołych i pogodnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych Wam osób. Cóż to byłyby za Święta bez ludzi, których kochamy i szanujemy? Czerpcie siłę ze świadomości, że są przy Was, doceńcie ich.

Nie zapominajcie też o zwierzakach! Ileż to radości przynoszą nam w ciągu roku! Życzę Wam, żeby w wigilijną noc przemówiły ludzkim głosem i żeby mówiły o Was same dobre rzeczy :) Ja moje dwa psiaki rozpieszczam w te Święta specjalnymi biszkoptami domowej roboty o smaku masła orzechowego i batatów. Święta są przecież szczególnym czasem nie tylko dla ludzi :)

Wszystkim blogerom życzę nieustannego zapału do życia i motywowania. Nie zapominajcie, że jesteście wyjątkowi! Wykorzystujcie talent, który posiadacie i nie zapominajcie o tym, że w lesie byłoby strasznie cicho, jeśli śpiewałyby w nim tylko te najbardziej utalentowane ptaki! Święta to nas, blogerów, najbardziej pracowity czas w roku, dlatego oderwijcie się od komputerów na te dwa dni :) Zrelaksujcie się, zajadajcie własnoręcznie zrobionymi smakołykami i nie myślcie o tym, co musicie sfotografować lub o czym będzie kolejny post :) Chwile relaksu są dla nas szczególnie ważne!

Wesołych Świąt kochani i do usłyszenia po Świętach :)

PrintView Printer Friendly Version

Reader Comments (3)

Zdrowych i spokojnych Świąt!
gru 24, 2013 | Unregistered CommenterMagda
Wesołych i pogodnych Świąt Wiolu!
gru 24, 2013 | Unregistered CommenterMaddie
Wesołych Świąt Wiolu! Wielu ciekawych pomysłów i inspiracji. Tylko szczęśliwych chwil i spełnienia wszystkich marzeń.
gru 25, 2013 | Unregistered CommenterMartyna J

PostPost a New Comment

Enter your information below to add a new comment.

My response is on my own website »
Author Email (optional):
Author URL (optional):
Post:
 
All HTML will be escaped. Hyperlinks will be created for URLs automatically.