« Wesołych Świąt! | Main | Wigilijny stół... już gotowy? »
wtorek
gru172013

8 najciekawszych projektów świątecznych

Czy zauważyliście tą kilkudniową ciszę, która pojawiła się na blogu? Tapetowanie, malowanie, sprzątanie, zakupy i całe to przedświąteczne szaleństwo sprawiły, że gdy tylko znajdę wolną chwilę, robię sobie kakao i relaksuję się na sofie. W międzyczasie znajduję jeszcze czas na tworzenie nowego logo i wyglądu bloga, ale o tym na razie cicho sza... Jeśli chcecie na bieżąco wiedzieć, co porabiam, zajrzyjcie na Instagram.

U Was też tak dużo się dzieje przed Świętami? Ja staram się zrobić wszystko szybciej, żeby szybciej móc się zrelaksować. A jaki jest Wasz trick na relaks w Święta?

Przygotowałam dzisiaj dla Was przegląd moich najciekawszych świątecznych projektów DIY, które do tej pory ukazały się na blogu. Miło jest sobie przypomnieć stare czasy, nie sądzicie?

1. Poduszki z Mikołajem i Panią Mikołajową

2. Świąteczna armia 

3. Sowy z masy solnej

 

4. Domki-latarenki z papieru

5.Papier pakowy

6. Świeczniki z masy solnej

7. Płatki śniegu 

8. Ozdoby choinkowe 

PrintView Printer Friendly Version

Reader Comments (3)

A ja w sumie wcale nie szczególnie jestem zarobiona. Fakt, od początku grudnia (a nawet wcześniej) coś się powoli wykluwa i tak, tydzień przed świętami jest całkowity spokój, dom w miarę ogarnięty (chociaż specjalnie na święta nie szoruję każdego kąta - tu jest zawsze czysto (o ironio!) HAHAHA) choinka stoi żeby oko nacieszyć, prezenty pakowaliśmy w różnych terminach więc również był czas żeby je dopracować, ogólnie jestem zadowolona z tegorocznych przygotowań. W kuchni jeszcze trochę się podzieje w najbliższych dniach ale my przecież tak lubimy tam być że to sama przyjemność.

Co do Twoich świątecznych "produkcji" Każda jedna propozycja wywołała u mnie: ooooo, takie chcę... :)))) A zdjęcie w turkusach - mistrzostwo świata!
gru 18, 2013 | Unregistered CommenterKarolina
Świetne pomysły!!! :)
U mnie też DIY ;)

http://mademoisellejuliet.blogspot.com/
gru 18, 2013 | Unregistered CommenterJULIA
Przepiękne zdjęcia i pomysły na dekoracje świąteczne :)
sty 9, 2014 | Unregistered Commenterkowalska

PostPost a New Comment

Enter your information below to add a new comment.

My response is on my own website »
Author Email (optional):
Author URL (optional):
Post:
 
All HTML will be escaped. Hyperlinks will be created for URLs automatically.